Георгій Тука про повну блокаду і боротьбу з контрабандою

384
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що після ефіру на каналі Савіка Шустера, на якому був присутній і Семен Семенченко, біля виходу на нього чатувала група людей у камуфляжі, яка ініціювала блокаду Донбасу.

Георгій Тука про повну блокаду і боротьбу з контрабандою

Про це він написав на свої сторінці у Facebook.

По-перше, кілька людей знімали на відео нашу розмову (на телефони та планшети), тому, я був би вдячним, якби вони виклали повне відео та надали мені можливість оприлюднити його – мені нема чого приховувати.

По-друге: люди там різні – від спокійних і врівноважених, які здатні слухати та прислуховавутись, до таких, які чують лише себе і монополізували "право на правду".

По-третє: люди реально дезорієнтовані, більшість з них не знала про мене нічого (від "ви – мер Луганська", до "прийміть Закон"), – зазначив Тука.

Крім того, чиновник стверджує, що вищезазначені люди є керованими, оскільки наприкінці бесіди з-за спин почулась команда "уходім", і всі дисципліновано розвернулись і пішли. Також багато з них плутає "боротьбу з контрабандою" і "повну блокаду".

З одного боку, вони погоджуються, що "керівники ОРДЛи" – маріонєтки Кремля, і самостійних рішень не приймають, з іншого боку, вони вважають, що саме тиск на "графа Луганського" та "князя Донецького" примусить останніх до звільнення полонених.

Ще одні казали, що вони готові до узгоджених дій з владою, в той час як інші казали, що вони не хочуть нікому підпорядковуватись, – додав він. Наостанок заступник міністра зауважив, він залишається переконаним в тому, що цими людьми керують і маніпулюють, а "роблять це політикани, зокрема – Костянтин Гришин" (Семен Семенченко, – "24").

=======

P.S. Нижче трохи про Георгія Туку, хто він і що зробив для країни, чисто щоб тролі не діставали своїми вкидами...

Георгій Тука про повну блокаду і боротьбу з контрабандою
ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
84 queries in 0,971 seconds.