Генштаб ЗС України підтвердив застосування Bayraktar проти сепаратистів

1365

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Застосували Байратари — круто. Але закуплені вони були ще у 2019 році і виникають закономірні питання: що заважало використовувати їх раніше, скільки життів наших воїнів вони могли б врятувати? Наприклад, Журавля, який вмирав кілька днів, поки зелений постив фоточки як жере шашлик.

Генштаб ЗС України підтвердив застосування Bayraktar проти сепаратистів

Генеральний штаб ЗСУ підтвердив повідомлення про перше застосування українськими військовими турецького ударного безпілотника Bayraktar. У повідомленні прес-центру Генштабу у Facebook сказано: «Сьогодні, 26 жовтня 2021 року, за наказом головнокомандувача ЗС України генерал-лейтенанта Валерія Залужного в районі проведення операції Об’єднаних сил вперше відбулося бойове застосування розвідувально-ударного безпілотного комплексу Bayraktar».

З 14:35 до 15:15 батарея гаубиць Д-30 обстрілювала позиції Збройних сил на Донбасі біля населеного пункту Гранітне, внаслідок один з військовий загинув, ще один був поранений, уточнили в Генштабі, додавши, що українська сторона через СММ ОБСЄ вимагала припинити вогонь, але цього не сталося.

Після цього застосували Bayraktar: дрон не перетинав лінію зіткнення і керованою бомбою знищив одну гармату — обстріл українських позицій припинився, сказано в повідомленні.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
22 queries in 1,307 seconds.