Гарантій безпеки потребує Україна, а не фашистська росія

327

+++ в карму за репост

Гарантій безпеки потребує Україна, а не фашистська росія

В МЗС Польщі критично поставились до заяв президента Франції Еммануеля Макрона, що нова архітектура безпеки має передбачати гарантії для фашистської росії.

Про це в ефірі PAP заявив заступник глави МЗС Польщі Мартін Пшидач, повідомляє «Європейська правда»

«Фашистська росія є агресором, є порушником порядку, порушником миру, який використовує старі радянські методи. Це фашистська росія нападає на інші держави, це росія є ревізіоністичною державою, це фашистська росія сьогодні становить загрозу для безпеки. Якщо хтось і потребує гарантій безпеки, то це Україна і держави Центрально-Східної Європи перед лицем російської агресивної політики», — сказав він.

Кришталево чистий, неприкритий фашизм

За його словами, в МЗС Польщі зі здивуванням і критично сприйняли слова Макрона.

«По-перше, на цьому етапі фашистська росія не надсилає жодних сигналів готовності до переговорів, а цим переговорам має передувати виведення російських військ з території іноземної держави», — сказав Пшидач.

За його словами, якщо Захід визнає присутність російсько-фашистських військ на території іншої держави, то все міжнародне право втрачає значення, бо виявиться, що значення має лише груба сила.

From Bucha to Izium… The bloody book written by invaders…

«Мене дивує, що французька дипломатія підходить до цього у такий спосіб. Це не сприяє побудові тривалого миру. Фашистська росія, якщо їй вдасться заморозити цей конфлікт через переговори, трактуватиме це як стратегічну паузу для того, щоб провести ще одну операцію після того, як зміцниться у військовому, економічному і політичному плані. Ми вже переживали це під час нормандського формату», — наголосив він.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
69 queries in 0,272 seconds.