Гадю штирить «непадецки»

3383
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 10
 •  
 •  
 •  
  10
  Поделились

Щойно сьогодні вранці думав собі: “А куди це поділася надія усіх українців. В сенсі Надюха Хавченко. Щось її останнім часом не видно і не чути?”

І ось почули. Пригадуєте, вона вимагала у Порошенка перепрофілювати кондитерську фабрику під виготовлення набоїв? Пригадуєте? То були квіточки.

Тримайтеся за стільці. Видаю цитати з чергової ідеї рятівниці України. Тільки попереджаю – сходіть спочатку до білого друга, бо можете штани намочити.

Гадю штирить «непадецки»


Готові? Поїхали.
9 серпня у ефірі телеканалу NewsOne (і чого вона лазить по помийкам найбридкіших істот типу Мураєва?) Савченко розкритикувала проект “Стіна”. Видатна полководиця слушно зауважила, що інженерні загородження на кордоні з Росією У ВИПАДКУ ВІЙНИ російську армію не стримають.

Стіну назвала “Тупим викиданням грошей”, схожою на решітку із супермаркету “на которой куриные крылышки жарят”.

Тут з нею важко не погодитися – стіни проти натиску танків дійсно “… неэффективны, тем более такой легкой, сделанной из прутьев стены, какой мы видим “стену Яценюка”.
А уже якщо по ній вдарити з гаубиці калібром 152-мм гаубиці “Мста” або тактичним ядерним зарядом…

Українська соціальна мережа ukrainians
Тому інженерний геній Наді пропонує: “Давайте вспомним Теслу, давайте вспомним, что земля является электропроводником, что можно поставить два ШТЫРЯ на метре земли и через них проводить электричество. Давайте уже до таких стен доходить, давайте уже воевать космическими ракетами, космическими кораблями”.

Занавес.

Людина під пивко явно надивилася фільмів з циклу “Зоряні війни”, а під чергову пляшечку шмурдяку “догналася” ще й фільмом “Вільна енергія Тесли”.
І її ШТИРИТЬ…

Надія Вікторівна, АСТАНАВИТЕСЬ!
В сенсі, припиняйте пити.
І у телевізор лазити.
Краще починайте уже будувати “Зірку Смерті”, ракетну базу на місяці та Центр підготовки джедаїв.

P.S. Останнім плодом буйної фантазії народної депутатки уже переповнено російські мережі. Як же там потішаються над дурними “хох341ами”! Не шкірте зуби, панове “мижебратья” – це не ми дурні, це ваша Надя приїхала. Чи “поїхала”…

P.P.S. Ще є бажаючі оце “чудо” мати президентом?

Павло Бондаренко


Территория мошенников, попрошаек и терпил

 

Убитые и раненые наемники после обстрела ВСУ

 

Double Fish — рыбалка нового поколения!ПОДЕЛИТЬСЯ

:
64 queries in 0,832 seconds.