Гаага. Начало

321
 • 51
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 30
 • 1
 •  
 •  
  82
  Поделились

Сегодня в Гааге открывается заседание Международного Суда ООН по иску Украины против России о финансировании РФ международного терроризма. Об этом сообщает в фейсбук руководитель украинской делегации Лана Зеркаль.

Гаага. Начало

Lana Zerkal 

О 10 годині ранку Суд в Гаазі почне розгляд заперечень Росії щодо наявності в Суду юрисдикції щодо нашого великого позову. Росія скористалася своїм правом і зробила все можливе для того, щоб затягнути розгляд справи по суті.

Розгляд справи по суті – це детальне дослідження всіх доказів, експертних думок та показів свідків, які Україна надала Суду на 17 500 сторінках ще рік тому.

Більшість наших матеріалів буде оприлюднено на сайті Суду вже завтра.
Це саме те, чого росіяни намагаються уникнути всіма можливими шляхами, включаючи юридичну гімнастику та еквілібристику.

Ми свідомі, що завтра під час виступу Росії світ вчергове почує про «заколоти», «громадянську війну», «порятунок російськомовного населення», «повернення Криму» та знову розкаже казочку про «зброю в шахтах».
Ми морально готові до чергової порції російської пропаганди.

Ми плідно провели в підготовці до слухань останні дні і готові представити фахово нашу юридичну позицію та зробити все можливе, щоб переконати Суд у своїй юридичній правоті та необхідності продовжити розгляд справи по суті і, як результат, забезпечити правосуддя для України.

Не зважаючи на те, що наша делегація є набагато меншою за російську, вона складається з перевірених часом представників МЗС, СБУ, ГПУ, які безпосередньо розслідують справи щодо збиття МН17, терористичних актів в Маріуполі, Краматорську, Волновасі, забезпечують надання міжнародно-правової допомоги та брали участь в усіх переговорах з росіянами щодо цих питань.

У вівторок поряд зі мною виступатимуть інші члени вже відомої широкому загалу юридичної команди України: професори Харольд Коу та Жан-Марк Тувенін, юристи Марні Чік, Джонатан Гімблетт та Девід Зайонтс.

Keep calm and love Ukraine

Россия традиционно протестует против юрисдикции Международного Суда, привычно вытаскивая на свет “гражданскую войну в Украине”, “настамнет”, “танки в шахтах” и прочую ахинею.

В сети уже появились комментарии.

Будем внимательно следить за происходящим в Гааге.

Друзі, потрібна допомога українському активісту-волонтеру!


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
63 queries in 0,946 seconds.