Фільм про українських полонених отримав нагороду Мадридського кінофестивалю

404

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Фільм про українських полонених отримав нагороду Мадридського кінофестивалюУкраїнський документальний фільм «Межа очікування» про полонених і зниклих безвісти на Кримі і Донбасі отримав нагороду в категорії «Кращий режисер документального фільму іноземною мовою» на VII Мадридському міжнародному кінофестивалі.

Про це повідомляє громадська організація «Інтерньюз-Україна», в рамках проекту якої був знятий цей фільм.

«Ми показали лише малу частину того болю, з яким зіткнулися тисячі матерів, батьків і дітей у результаті російської агресії в Україні. Спасибі всій команді, яка працювала над фільмом», – прокоментував перемогу на кінофестивалі режисер стрічки Станіслав Цехмістренко.

Фільм розповідає про про дві реальні історії захисників України: про братів зниклих безвісти на Донбасі в складі батальйону «Айдар» та про викраденого напередодні анексії Криму активіста Євромайдану, звільненого у результаті обміну.

«Мало що в житті справило на мене настільки сильний ефект, як цей фільм. Дуже сильна робота режисера, якому небайдужа проблема фільму. Після перегляду я був дуже розчулений», – так описав свої враження від стрічки учасник кінофестивалю Джейсон Макмерті, доцент університету Елона, режисер з Голівуду.

Прем’єрний показ фільму «Межа очікування» відбувся в Києві восени 2017 року.


Загрузка…:
21 queries in 1,034 seconds.