Дякую українським військовим, волонтерам, читачам!

443
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 386
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 25
  • 13
  •  

Сьогодні відзначається Всесвітній день слова “дякую”!

Хто й коли вигадав цей день – достеменно невідомо. Принаймні, серед численних свят ООН і ЮНЕСКО такого свята не значиться, хоча там є різні дні, приміром, і такий абстрактний, як Міжнародний день щастя.

Дякую українським військовим, волонтерам, читачам!

Існує версія, що Всесвітній день “дякую” вигадали підприємливі співробітники однієї з компаній, що виготовляла листівки, аби підвищити власні продажі. Як би там не було, але ідея виявилася напрочуд гарною. Традиція говорити у відповідь слова подяки з’явилася дуже давно. Відтоді вдячність – уміння належно оцінити будь-яку виявлену до нас уважність, всяке зроблене нам добре діло. Вона має велику суспільну вартість, адже підтримує в людях бажання робити добро іншим; бажання ж робити добро іншим – це любов.

Дякую українським військовим, волонтерам, читачам!


Сьогоднішній день – гарний привід зайвий раз згадати, що наше повсякденне життя складається із маленьких дрібниць. Почніть день з чарівних слів: скажіть слова подяки, у першу чергу, своїм рідним і близьким, зателефонуйте тим, хто далеко, згадайте тих, кому колись забули подякувати, бо це гарна нагода виправити ситуацію. І, взагалі, робіть приємні маленькі дрібниці на кожному кроці – кажіть “дякую” частіше, ніж ви це робили раніше.

Дякую українським військовим, волонтерам, читачам!Психологи вважають, що слова вдячності здатні змінювати наше життя на краще, налаштовувати людей на позитив, гармонізувати взаємовідносини. Деякі дослідження показали, якщо частіше висловлювати подяку іншим людям, покращується фізичне здоров’я, зміцнюються соціальні відносини, а позитивний емоційний стан допомагає впоратися зі стресом.

Отже, дякую всім своїм читачам за їхню увагу і за те, що вони є! Вдячний передусім нашим воїнам, які боронять Українську державу на передовій! Дякую волонтерам, капеланам, священикам ПЦУ, УГКЦ, за те що будують нашу країну! Дякую українським військовополоненим, політбранцям – заручникам Москви, які залишаються Українцями у тимчасовій неволі ворога! Дякую, Боже, що я не московіт!

О. Леусенко

Магнитный кабель. Заряжайте Ваш гаджет удобно и безопасно – акционная скидка на товар 50%


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
58 queries in 0,811 seconds.