Друзям усе, ворогам – карантин і корупцію

356
Поділитись з друзями
  • 6
    Поделились

Друзям усе, ворогам - карантин і корупціюСпочатку вас годують гівном про інвестиційну няню, яка захистить бізнес від чиновників. Потім вас годують гівном про зняття депутатської недоторканності.

А потім ви садите поле. Обробляєте його. Вкладаєте гроші, працю. Платите людям за роботу. І тут по вас приходить “антикорупційна” влада. Депутат Слуги Народу, голова осередку Слуг у Чернігівській області, Павло Халимон запрошує вас в оновлений офіс президента. В кабінет росіянина із сумнівною репутацією, Баума. І там вимагає 40 млн гривень за те, що дозволить вам зібрати ВАШ урожай.

Але це не кінець історії. Бо є ще непідконтрольне президенту НАБУ. Бюро готує спецоперацію з передачі хабара Слузі Народу Халимону. Потрібна санкція Генпрокурора. Але ватна курочка Вєнєдіктова попереджає злочинця і на контакт він більше не виходить. Депутати Слуг – недоторканні.

Влада перенаправила 3,5 млн$ виділені для онкохворих на ремонт доріг

За спробу захистити свій врожай від хабарника до потерпілого приходить з обшуком поліція Авакова. А потім Слуга народу Халимон тупо збирає вирощений чужими руками, урожай на 80 млн гривень.

Нагадаю, це була історія про те, як чудово “працюють” закон про землю Зеленського, інвестняні Зеленського, генпрокурор Зеленського, закон про зняття депутатської недоторканності Зеленського і особистий контроль Зеленського.

Serhii Marchenko   Детальніше тут


Проект потребує кардинальних змін, на які катастрофічно не вистачає коштів

Приват – 5169360003771403
Monobank – 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ


Поділитись з друзями


:
25 queries in 0,834 seconds.