Досьє на Президента України

3299
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 22
 •  
 •  
 •  
  23
  Поделились

Досьє на Президента УкраїниЯк Ви думаєте, чому пітерський князь НайТемніший ненавидить Президента України Петра Порошенка і доручив своїм землякам тролям з вулиці Оптика 4, корп. 3 цілодобово «мочити» Олексійовича на Фейсбуці і Ютубі?

Відповідь на це питання лежить на поверхні. Російські православні громадяни планували за два дні танками дійти до Києва, захопити Львів, розбомбити Німеччину та окупувати Великобританію.

Але українські патріоти в китайських тапочках на босу ногу з автоматами 1982 року випуску зупинили на сході України озброєне до зубів бурятське військо. Вісімнадцятирічні хлопчаки, не маючи бронежилетів і шоломів, знищили тільки за один день під стінами терміналу донецького аеропорту 32 бійці спецпідрозділу «Вимпел» ФСБ Росії.

За час каденції Президента України Петра Порошенка результатів його реформ не помічають тільки Юлія Тимошенко, Вадим Рабинович, Нестор Шуфрич, Віктор Медведчук, Юрій Бойко, Майкл Добкін, Наталія Королевська, Саша Вілкул та Надія Савченко.

В Україні скасовано позаблоковий статус країни, заборонена комуністична партія і її символіка, знайдено і поглиблюється взаєморозуміння з міжнародними як політичними, фінансовими, так і військовими інститутами. Армія України переходить на стандарти НАТО.

Побудований новий саркофаг над 4-м блоком ЧАЕС. Європейські країни виділили на це 1,5 мільярда євро. 6 квітня 2017 року 521 делегат ЄС проголосував за надання Україні безвізового режиму, а в Туреччину жителі України можуть їздити без закордонного паспорта.

Петро Порошенко увійде в історію, як політичний лідер, який змінив історію взаємини влади з народом. Революція Гідності вийшла на урядовий рівень.

Главі держави у важкий час російської військової агресії на Донбасі вдалося об’єднати різних людей заради досягнення спільної мети.

Відчуваючи сильне протистояння з боку українських олігархів-мільйонерів, депутатів – корупціонерів з «Опоблоку» і партії «Матьківщіна» він зумів провести тотальне Е-декларування, яке показало, що Україна – найбагатша країна в Європі, в якій проживають тисячі «Корейко», які ніколи не переступали через поріг Податкових інспекцій.


Україна отримає від міжнародних донорів на проведення необхідних реформ $ 40 мільярдів, а Росія за рішенням Суду повинна виплатити Михайлу Ходорковському $ 50 мільярдів, а також сплатити судові витрати в $ 65 мільйонів. У народі це називається «удар нижче пояса». Такому приниженню московський цар ще не піддавався.

Петру Порошенку вдалося сформувати потужну світову проукраїнську коаліцію, в яку входять сорок країн, починаючи від Японії та Австралії аж до США і Канади. Країни-союзниці забезпечують серйозну фінансову і військову підтримку Україні в її боротьбі з російськими окупантами.

Антивсепропальщик/Антипопуліст


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
62 queries in 0,878 seconds.