Достукатися до людей через культуру

922

+++ в карму за репост

Достукатися до людей через культуру

Саме через культуру можна достукатися до людей найшвидше.
Цю істину я зрозумів вже давно, а під час війни, ця наука знадобилася для того, щоб налагоджувати з мешканцями окупованих територій втрачений діалог, вивільняти їх з-під впливу російської пропаганди, яка довгі роки, не шкодуючи ресурсів, працювала над захопленням свідомості українців.
І саме культура стала одним із тих містків, який допомагає нам достукуватися до них, мовою та піснею переконувати жителів Донецької та Луганської області, що вони українці, а не якісь новороси.

Під час останньої волонтерської поїздки ми заїжджали до дітей Авдіївки. Харківський актор театру та кіно Михайло Озеров спілкувався з ними з приводу постановки п’єси. Діти дуже надихнулися ідеєю і, сподіваюся, зовсім скоро ми зможемо насолодитися результатами їхньої творчості.

В моєму оточенні дуже багато людей, які свідомо пов’язали своє життя з творчими професіями й з якими ми об’їздили всю прифронтову смугу з початку війни. Всі вони надзвичайно різні, але всі вони зміцнюють українську ідентичність, розвивають українську культуру та задають їй правильний напрям.

На початку року ми спрямували звернення до Харківської міської ради щодо розгляду можливості створення в місті муніципального культурного фонду для підтримки митців, сценаристів і творців. Зараз вже готуються документи для створення відповідної комунальної установи.

Вірю, що скоро спільними зусиллями нам вдасться цього досягти, як і повернути окуповані території під контроль України.
#європейськасолідарність   #ДорогаВолонтерів  Олег_Абрамичев

Олег Абрамичев


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням) / Помощь сайту (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
74 queries in 0,278 seconds.