Допомога важкохворим дітям-сиротам з АТО

6318
  • 85
    Поделились

Проводиться збір коштів для важкохворих дітей-сиріт, дуже прошу не полінуватись і зробити репост. Наше відношення до найслабших в суспільстві, характеризує нас чи варті ми бути вільними людьми і чи взагалі ми чогось варті в Європейській сім’ї. Долучайтесь – коштами, репостами, залученням друзів до цієї акції!!!


Дорогі друзі! ПРОВОДЖУ ЩЕ ОДИН ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ЗБІР ДЛЯ ДОПОМОГИ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ-СИРОТАМ! ПРОШУ РЕПОСТ!
ДЯКУЮ!

Допомога важкохворим дітям-сиротам з АТО

Я тільки закінчила збір коштів на необхідні постільну білизну та великі банні рушники для сиріт (веду перемови за знижку і закупку) і відразу розпочинаю збір на НАЙНЕОБХІДНІШУ ОСОБИСТУ ГІГІЄНУ важкохворим сиротам з АТО, які потребують НАШОЇ підтримки та уваги!

Сподіваюся встигнути зібрати кошти та закупити все до 1 грудня, щоб діти змогли отримати необхідні подарунки до Міжнародного дня людей з інвалідністю.
За останніми підрахунками, потребуючих особистої гігієни, понад 1000 дітей.

Збір проводжу для допомоги першим 80 дітям, з яких 40 чоловік отримають набори гігієни з одноразовими пелюшками, а інші 40 набори гігієни з памперсами.
Це ПЕРШОЧЕРГОВІ важкохворі діти, яких крім нас, ніхто не підтримає!!!

Середня загальна сума за 1 комплект 670 грн в який входить: памперси велика пачка, пелюшки 90х60 30 шт, дитячі вологі серветки 3-4 шт в великій пачці, хустинки паперові універсальні, туалетний папір на 4 рулони, зубна щітка, дитяча зубна паста, ватні палички, ватні диски, велике рідке мило.

Загальна сумаза 80 комплектів складає 53 600 грн.

Коли повністю зберу цю сумму, спробую домовитись за додаткову знижку, якщо буде залишок, докуплю необхідне за списком потреб!

ДУЖЕ ВІРЮ У ВАШУ ПІДТРИМКУ!!!

В КОМЕНТАРЯХ ПИСАТИМУ УСІ ЗМІНИ У ЗБОРІ і ЗАЛИШОК.

Якщо у Вас виникли запитання – телефонуйте 067 220 12 93 Юлія

ПриватБанк карта 5168 7556 3186 3616 волонтер Левчук Юлія Олександрівна.

ОБОВ”ЯЗКОВО НАДАМ ЗВІТИ про використання коштів!

Прошу долучатися за можливістю!

Безмежно вдячна за Ваші добрі серця, довіру та підтримку малечі!Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю

 

Людина яка недарма живе свій вік

 

Що для росіянина є історичним досягненням, для українця — символ деградаціїПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 1,043 seconds.