До влади зараз прийшли яничари і манкурти

136
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 47
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 14
  • 1
  •  

До влади зараз прийшли яничари і манкуртиВсі ті, хто захищав свій дім і свою країну під час війни з окупантом – вибрали неправильний підхід.
Треба було чекати падіння стіни, раком, поставивши раком своїх дружин і дочок.

Всі ті, хто звільнив сотні міст і сіл Донбасу – вибрали неправильний підхід.
Треба було чекати падіння стіни, нехай би мотороли вспорювали животи і катували українців в підвалах окупованих територій за мову чи прапор.

Всі ті, хто через страх, піт і кров, втрачаючи на очах побратимів, захищали свою домівку і свого побратима, тримаючи лінію фронту подалі від дому – вибрали неправильний підхід.
Треба було відійти, відступити, путін би точно далі не пішов. Путіну дуже потрібна Богданівка і Широкіне. Далі він не піде, на цьому зупиниться, як тільки отримає Широкіне.

Українці пропонують Зеленському поки що добровільно скласти повноваження

Всі ті, в кого в грудях б’ється серце українця, ті в кого болить за Україну, хто щиро шанує і вклоняється подвигу мільйонів загиблих, замордованих, закатованих, зраджених, що впродовж століть виборювали незалежність і свободу, хто не хоче повторення голодоморів і 1937, хто знає і розуміє, що єдиний спосіб вижити і не їсти своїх дітей через 13 років після капітуляції – це боротися і перемагати, не вірячи ні слову окупанту-гопніку – вибрали неправильний підхід.

Треба було забути про голодомори і знищення українців за етнічним принципом, змалорощення і винищення, треба було дивитися на приклад Німеччини, забувши, що окупований Калінінград Німеччині так і не повернувся, що окупована Карелія не повернулася багатій Фінляндії, а окуповані Курили і Сахалін не повернулися багатій, технологічній і суспільно розвинутій (на кілька порядків вище) Японії.

Мариуполь содрогается от боевых действий в Донецке

На жаль, до влади зараз прийшли яничари і манкурти, люди без історичної пам’яті, люди які живуть ковбасою по 2,20 і фантазіями про дешеву комуналку, бажанням цьогомоментно набити кишеню.
Це все зрозуміло.

Не зрозуміло одне:
Як ви, розумні, адекватні люди, багато з яких пройшло пекло на Донбасі, могли голосувати за таке тупе собаче лайно?

Mason Lemberg

P.S. Взагалі то Вакарчук пропонує діяти по принципу – «…хай єбуть, аби не били…» – схоже то в нього з власного життєвого досвіду… (ред.)


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 0,900 seconds.