До розмінування Балаклії планується залучити НАТО

389
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ, Міністерству оборони та Державній службі з надзвичайних ситуацій залучити допомогу сил НАТО для ліквідації наслідків пожежі на складах боєприпасів біля Балаклії Харківської області.

До розмінування Балаклії планується залучити НАТО


“Дав термінове доручення МЗС, Міноборони та ДСНС залучити допомогу НАТО для гуманітарного розмінування в Балаклії”, – заявив він в Twitter.

Напередодні глава держави доручив головам обласних та Київської міської державних адміністрацій допомогти постраждалим. Зокрема, Порошенко попросив забезпечити мешканців Балаклійського району будівельними матеріалами, дизпаливом, продуктами харчування, а також направити туди будівельно-ремонтні бригади.

Взрывы на складах в Балаклее что известно на данное время. Диверсия или халатность

Нагадаємо, в ніч на 23 березня почалася пожежа на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від Балаклеї Харківської області. З міста та прилеглих сіл були евакуйовані 20 тисяч осіб.

Наразі склад боєприпасів знищено приблизно на 50%. Ліквідація вогню не здійснюється через детонацію боєприпасів. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман після засідання оперативного штабу заявив, що ліквідація пожежі може зайняти тиждень.

Поліція встановила особу кілера, який вбив Вороненкова

Станом на вечір 23 березня інтенсивність вибухів боєприпасів на складах зменшилася.

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вибухів арсеналу під Балаклеєю за статтею диверсія, а прокуратура за статтею недбалість, проте в даний час обидва провадження об’єднані в одне.

Завдяки Дімітрію Донському «іго» орди продовжилось на сто років

 

Турция ожидает от Москвы закрытия офиса PYD

 

Александр Тверской — заткнитесь уже, стыдно с вами на одном языке разговаривать

Загрузка…


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 1,081 seconds.