До особистого життя у мене чоловічий підхід. Я беру скільки хочу, коли хочу і кого хочу

1013

Позафракційний народний депутат Надія Савченко заявила, що “нетипових учинків” у плані відносин із чоловіками було більше з її боку, аніж з боку чоловіків.

Позафракційний народний депутат Надія Савченко заявила, що до особистого життя у неї прагматичний підхід і вона не обмежена в особистому житті. Про це Савченко говорила в ефірі авторської програми Дмитра Гордона “ГОРДОН” на каналі “112 Україна”.

До особистого життя у мене чоловічий підхід. Я беру скільки хочу, коли хочу і кого хочу


“У мене до цього (до особистого життя. – “ГОРДОН”) дуже прагматичний, чоловічий підхід. Я беру скільки хочу, коли хочу і того, кого хочу. Тому я не обмежена в особистому житті. Людина залишається повноцінною, коли вона чимось живе. Хтось живе дитиною, хтось – мистецтвом, хтось – роботою, хтось – ідеєю… Я живу Україною, і для мене це не порожні слова”, – заявила нардеп.

За словами Савченко, для того, щоб бути поруч із нею, хлопцеві потрібно “врятувати Україну”.

Нардеп розповіла, що нетипових учинків у плані відносин із чоловіками було більше з її боку, ніж із боку чоловіків.

“Якось я в одного хлопця запитала, чи важко мене любити, і він відповів, що мене важко не любити. Бували цікаві хлопці, з якими мені було приємно. Але найчастіше режисером цього театру була я. Тому нетипових учинків, нетипових дій у стосунках було більше з мого боку, аніж з боку чоловіків”, – зазначила вона.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Савченко також розповіла історію про те, як під час служби в Іраку її хотів “викупити” у командира один із місцевих принців.

“Це був принц Ес-Сувейрі (є в них там офіційна влада і неофіційна). Я до цього тоді поставилася з диким нерозумінням і просто зі сміхом, зараз же я розумію, що, в принципі, для них це було абсолютно нормально. Але для мене це було несерйозно, звісно”, – повідомила нардеп.

За її словами, пропонували за неї $300 тисяч.

“Я навіть не розуміла, що це таке, для чого. І до чого тут гроші? Гроші ж ішли не мені. Мене купували, як річ. Гроші йшли командиру, а я мала вийти заміж. Я на це не спокусилась”, – додала Савченко.

Джерело

Сенатори з Огайо оприлюднили резолюцію на підтримку України

 

Не/известные обстреляли консульство Польши в Луцке. Старые как мир методы НКВД

 

Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю

Загрузка…


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 0,881 seconds.