Дискримінація неходячих інвалідів на прикладі Харкова

202

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Дискримінація неходячих інвалідів на прикладі Харкова

В інваліда-колясочника підскочила температура, з’явились і інші ознаки COVID-19, довелось звернутись до медиків. В результаті поліклініка відмовилась робити тест, тому що з їхніх слів ніби то реформа медицини звільнила їх від відвідування хворих вдома. Швидка допомога відмовила тому що лікарні ніби то переповнені, хоча за даними редакції, в Харкові і області в лікарнях як мінімум 50% вільних місць через небажання возити з ознаками коронавірусу швидкою допомогою на лікування в стаціонар.

Ну а для неходячих інвалідів залишається одне — надіятись що організм якось сам справиться, на пенсію по інвалідності, та небажання тих хто давав клятву Гіпократа лікувати, вилікуватись практично неможливо.

Редакція Український світ перевірила деякі факти щодо допомоги яку мають отримувати люди з вадами здоров’я. Ліки безкоштовні і за знижками по ціні є, але дільничі терапевти не бажають заморочувати себе доставкою рецептів. Засоби для пересування також є — але результат телефонної розмови з лікарем — відмова в рецепті. Виклик дільничого лікаря додому — відмова.

Наш харківський волонтер потребує допомоги!

Результат перевірки редакцією — відмова у всьому що життєво важливе для людей з вадами здоров’я. Перевірка проводилась на прикладі інвалідів які не мають рідні і можуть вирішувати свої проблеми тільки в телефонному режимі.

І останнє, вимога від територіального центру для допомоги по хатнім проблемам — тільки інвалідам першої групи, які не мають змоги спробувати згвалтувати 🙂 прислану робітницю. Я так не зрозумів, чи їм може потрібно пред’явити довідку про стовідсоткову імпотенцію??? 🙂

P.S. Це тільки початок розслідування, зараз розшукую ходячих людей які допоможуть збирати факти…

На жаль теперішня «зелена влада» таких людей відкинула за борт як непотріб…
Звертаюсь до всіх хто має добру волю, наш харківський волонтер у важкій хворобі потребує допомоги!
— Приватбанк — 5168742732628577 — Monobank — 4441114422462422 — Тел. Viber +380 96 212 02 68
— Western Union, MoneyGram — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber +380 96 212 02 68
:
20 queries in 1,018 seconds.