Де звільнені Семенченко та Парасюком полонені, або обіцянки-цяцянки

1945
  • 2
    Поделились

Зараз люди з паралельної реальності в якій “Майдан піднявся через антикорупційні заклики Найєма” і в якій “Парасюк прогнав Януковича” кажуть, що не треба застосовувати подвійні стандарти схвалюючи захоплення ОДА під час Майдану і засуджуючи ці дії зараз.


Де звільнені Семенченко та Парасюком полонені, або обіцянки-цяцянки
Шановні люди з паралельної реальності, я розумію, що ви нічого не знаєте, не пам’ятаєте, участі не брали. Але Я пам’ятаю дуже добре.
І те на чому ви намагаєтесь маніпулювати зараз, виглядає так само цинічно і так само огидно як ваші маніпуляції на смертях і полонених, яких “визволяє” кримський аферист.

У угроз со стороны России и международного терроризма общий источник

Але для тих, хто хоче порівнювати незрівнянне нагадаю:

В 2014:
– причиною захоплення ОДА стали смерті Героїв на Грушевського
– захопили Львівську ОДА, а потім інші ОДА, тисячі самостійно організованих і дійсно обурених людей.

Що було вчора:
– причиною вчорашніх акцій стала БРЕХНЯ, як і в принципі всієї “блокади”. Ця “блокада” побудована на суцільній брехні починаючи від біографій її організаторів вкидів про “зброю, що перевозиться в вагонах” і закінчуючи маніпуляціями на смертях і на полонених, про долю яких нібито турбуються ці аферисти.

Если не знаешь, как поступить — поступай по закону

– вчорашня брехня, яка збурила багатьох, сьогодні стала цілком очевидною для всіх. Бо людей збурив не стільки сам розгін, а скільки вигадані історії про те, що “там всіх били, особливо цинічно били АТОшників”. Сьогодні стало очевидно, що нікого не били. Тобто, ми маємо СВІДОМУ спробу підігріти суспільство аналогіями з тими подіями. А це вже технологія, яку нам три роки впарює гусня.
– окреме питання це маніпуляції на темі АТОшників. З затриманих 43 осіб, 10 назвали себе АТОшниками, але не надали документів (допустимо, це так і є), 6 були раніше засудженими, а 33 особи не мали ніякого відношення до АТО.

То з якого дива вони називають цих людей АТОшниками? Я не буду цього робити і перетворюватися в дніще, але з таким самим підходом, зважаючи на 6 судимих…

– Львівську ОДА вчора “штурмували” 8-10 осіб, Франківську теж стільки, В Луцьку, Чернівцях і Вінниці було кілька десятків. В Києві на Майдан прийшла сотня-дві. Про яке народне обурення ви зараз говорите? З чого б це тих 8 людей представляють думки львів’ян?
– Навідміну від 2014 року, коли депутатів переслідували за спроби прийняти рішення на підтримку Майдану, вчора ці спокійно вночі понаприймали повної дурні, яка не вкладається в здоровий глузд (див. попередній пост.).

Полицейские ликвидировали редут блокады Донбасса, изъяты оружие и взрывчатка

Головне, що ця повна дурня повторюється в “вимогах” різних міст і якось дивно, що нівкого з “депутатів” не виникає питань. Соупадєніє?

– Зате зараз бачимо намагання надати цих маргінальним акціям під ОДА вигляду всеукраїнського масштабу. ЗМІ садового навіть карту протестів почали малювати, як в 2014.

– І про спроби зрівнювати події 2014 року з сьогоднішніми маргінальними керованими акціями. Нагадаю, саме такий аргумент використовувала кремлівська пропаганда під час захоплення адмінбудівель на Донбасі в 2014 році.

… і на останок:
Дуже сумно, що за тим всім, всі ці “захисники” “блокади” забули про полонених, обстріли міст і реальні проблеми. І чомусь зовсім не хочуть задати запитання організаторам “блокади” чому тривають обстріли? Де звільнені полонені?

Mason Lemberg

«Национальный корпус» Азова во главе с Билецким «замуровали» отделение Сбербанка в Киеве

(Від редакції) прохання до коментаторів диванних, якщо в вас нема що сказати про обіцяне звільнення полонених через «блокаду», то не треба лити бруд, бо будете послані і блоковані. І щодо того «хто платить?» так, особисто Порошенко щодня приходить і кожному з нас аж по кілу рошенівських цукерок наколотих приносе 🙂 Заходьте пригостимо 🙂

Картриджи для Gillette самых популярных бритв


Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю


Проект потребує вашої допомоги.


.

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 1,364 seconds.