Данилов виступив за встановлення в Україні президентської диктатури

1258

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Данилов патякає про «жорстку президентську» форму правління, таку як ми бачимо на фашистській росії, де президент дорівнює диктатор, якого можна критикувати тільки якщо бажаєш бути розстріляним або запротореним у буцегарню чи психушку… Чи я щось не зрозумів в цьому контексті? — Віктор Станіславович

Данилов виступив за встановлення в Україні президентської диктатури

Секретар РНБО заявив, що нинішня парламентсько-президентська форма правління може існувати за умови, якщо в країні «є усталена демократія», а для цього «повинні пройти століття».

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов вважає, що країні необхідно поміняти форму правління з парламентсько-президентської республіки на «жорстку президентську». Про це він заявив в інтерв’ю «РБК-Україна«.

«… президента треба обирати у парламенті і поставити крапку в цьому питанні. Але народ не хоче, щоб у нього забрали право обрання президента », — зазначив Данилов.

Вважати Зеленського дурником — величезна, фатальна помилка

P.S. Здається таки Вова дуже хоче до Ростова, де його не чекають і навряд чи впустять… своїх клоунів вистачає. Чи хтось собі мислить що не з подачі верховного паяца Данилов вкинув цей висер? — Віктор Станіславович


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
26 queries in 0,972 seconds.