Далеко їхати не треба: можна розбагатіти на роботах і в сусідній країні

441

Наприкінці року безробіття в Польщі може бути нижчим 7 відсотків. 24–25 березня чиновники допомагають у торгових центрах розрахуватися з податковою інспекцією. Про це пише polradio.pl.

Далеко їхати не треба можна розбагатіти на роботах і в сусідній країні


Курси валют у Національному банку Польщі:

1 EUR – 4,26 PLN
1 USD – 3,94 PLN
1 UAH – 0,14 PLN

«Представники найбільших лондонських банків інтенсивно перевіряють можливість перенести частину своїх операцій до Варшави і найбільших польських міст», – каже представниця консалтингової компанії в галузі нерухомості Моніка Дембська-Пастакія. На міжнародному ярмарку цієї галузі в Каннах чимало інвесторів оптимістично оцінило ринок, зокрема, в Польщі. А це повинно мати віддзеркалення в укладених угодах – пише «Rzeczpospolita». Майже на всіх зустрічах обговорювалася тема виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

Виявляється, більшість інвесторів вважає «брекзит» шансом для найбільших ринків Західної і Центральної Європи, до яких зараховують і Польщу. Це велика зміна, порівняно з настроями непевності, що переважали після референдуму в середині 2016 року. «Лише від нас залежить, чи добре використаємо цей момент», – каже експертка. На її думку, Польща не повинна соромитися своїх офісних будинків, торгових центрів та складів. Якість нерухомості в Польщі на високому рівні, а більшість офісної, торговельної та складської площі – це сучасні будинки, що з’явилися на ринку за останні 10–15 років.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Наприкінці цього року безробіття в Польщі може бути нижчим семи відсотків. У лютому показник безробіття знизився на одну десяту відсотка, порівняно з січнем, – до 8,5 відсотка. Наприкінці лютого зареєстрованих безробітних було понад 1 мільйон 380 тисяч – на 14,3 відсотка менше, ніж торік – пише «Rzeczpospolita». «Це досить нетипове явище, назагал узимку число непрацевлаштованих або росте, або зберігається на подібному рівні. Це трапилося втретє від 1990 року», – коментує аналітик компанії Work Service Анджей Кубісяк.

Експерти вважають, що такий результат на початку року є добрим прогнозом на цілий рік. «Проблемою може виявитися напруження на ринку праці. Вже тепер у деяких галузях бракує працівників. Ситуацію може поліпшити відкриття кордонів ЄС для працівників з України та зниження від жовтня пенсійного віку», – звертає увагу економістка Моніка Куртек.

У п’ятницю і суботу 24–25 березня у багатьох торгових центрах Польщі чиновники допомагають усім охочим розрахуватися з податковою інспекцією. Працівники податкових органів радять, як заповнити декларацію і відправити її в електронній формі. Паперових декларацій тут не збирають.

У Польщі платники податків – також іноземці – зобов’язані розрахуватися з державою до кінця квітня. Якраз цього року у них дещо більше часу, до 2 травня, тому що останній день квітня не є робочим. Чергування чиновників зорганізовано у 93 торгових центрах, у 72 містах. Інформація про ці місця доступна на веб-сторінках податкових органів.

Джерело.

Троє українців започаткували в ОАЕ оригінальний сервіс

 

Москва полным ходом готовится к оккупации Беларуси

 

Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю

Загрузка…


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 0,925 seconds.