Дайджест новин за ніч

821

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Сили оборони України стримують наступ російських фашистів

▪️ Події в Бучі, Ірпені, Краматорську затьмарили наші зусилля з мирного врегулювання війни, розпочатої росією проти України- Ердоган. Він також наголосив на готовності організувати перемовини між президентами України та росії.

▪️ Міноборони рашистів назвало ракетні удари по мирних людях і цивільних об’єктах у Львові знищеням «крупні партії західної зброї».

▪️ у США запровадили спеціальний статус (Temporary Protected Status) для громадян України, які перебувають у країні. Зі статусом тимчасового захисту українці зможуть залишатися у США до 18 місяців, а також працювати. — Єрмак.

Горіла площа красна, палали зорі на кремлі

▪️ Європа залежить від російського газу, але Франція його не потребує, — Макрон. Він заявив, що Франція надалі просуватиме санкції щодо постачання російського газу.

▪️ Світ вступає в нову «холодну війну» і тому настав час підготуватися до її наслідків, зокрема у питаннях забезпечення продовольством, енергетики та кібербезпека, — речник Президента Туреччини Ібрагім Калин.

▪️Ворожі кораблі відсунулись майже на 200 км від українських берегів. Але блокування судноплавства і загроза ракетних ударів зберігаються, — ОК Південь.

▪️ США сконцентруються на санкціях насамперед проти російського військово-промислового комплексу, щоби знищити будь-яку можливість для рф відновлювати свій потенціал під час війни в Україні, — заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо.

Ви вірите в існування «хороших росіян»? Тоді вам слід побувати в Бучі

▪️ Світовий банк знизив прогноз світового економічного зростання через війну між росією та Україною та готує пакет допомоги у розмірі $170 мільярдів на тлі наслідків війни в Україні.

▪️У зв’язку з воєнним станом, внутрішньо переміщених дітей, яким бракуватиме документів, також зарахують до перших класів загальноосвітніх шкіл.

▪️ У слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, які були захоплені російськими військовими, перебувають кілька сотень засуджених та ув’язнених. Мова, в першу чергу, іде про Херсон та Мелітополь, — Малюська.

▪️ У Москві знайшли мертвими колишнього віце-президента російського «Газпромбанку», його дружину та доньку.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422:
19 queries in 1,305 seconds.