Це — реалізація планів Путіна: Порошенко про ідею референдуму щодо Донбасу

1795

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Питання суверенітету, територіальної цілісності, державного устрою не можуть бути винесені на референдум. Про це наголосив Петро Порошенко в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» у відповідь на заяву Зеленського про ймовірний референдум щодо подальшої долі Донбасу.

Це є Конституція. І президент має захищати Конституцію, а не порушувати її. Я категорично не згодний з тим, щоби референдуми використовувалися як технологія для проведення, в тому числі і неукраїнських рішень. Обговорювати невідомі питання, та ще й як було сказано: «винесені або запропоновані іншими країнами», – я думаю, що це була б просто жахлива помилка. Бо єдиним джерелом державної влади в Україні є народ, а Конституція є Основним Законом. Перед тим, як навіть теоретично обговорювати ці питання, треба забезпечити дотримання Конституції і забезпечити захист прав людей, суверенітету і держави.

Референдум по відділенню окупованих територій, це злочин — Порошенко

А уявіть собі, що дві чи три області приймуть рішення інше, ніж решта областей? А уявіть собі, що як наслідок буде сценарій, в тому числі сценарій Путіна про те, що ці області не є щасливими, і повторять позицію фейкового референдуму, який Путін провів у Криму?

Долю Донбасу вирішить референдум?!! Сказало ЗЕ! Окупант у кожну українську хату…

Після фейкового референдуму в Криму у мене є певна алергія на спосіб вирішення питань Путіна або інтересів Путіна через Україну. Вивчіть уважно урок 2014 року і не повторіть його. Бо в 2014 році нам було набагато важче. Якщо не знаєте, що робити – проведіть РНБО, прийдіть в парламент, об’єднайте суспільство, спитайте і приймайте рішення принаймні на підставі позицій, за які заплачено дуже високу ціну, а не легко кидайтесь питаннями референдуму. — Петро Порошенко


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
22 queries in 1,073 seconds.