Це не просто війна. Це історія великої заздрості

398

+++ в карму за репост

Це не просто війна. Це історія великої заздрості

Це не просто війна. Це історія великої заздрості. Саме вона лежить в основі багатовікового бажання росіян придушити, а якщо не вийде, то й знищити українців. Це заздрість рабів до вільних людей. Це заздрість глухих і сліпих до тих, хто чує і є зрячим. Це заздрість варварів, що побачили твори митців. А ще це заздрість спадково бідних до багатих.

«Богат и славен Кочубей,его луга необозримы» писав Пушкін у «Полтаві». Не Іванов багатий і славний, а Кочубей. Згадаймо художника Сєрова. Росіяни в нього це «Бурлаки на Волзі». Принижені, брудні, покірно тягнуть свою лямку. А українці в Сєрова — «козаки пишуть листа турецькому султану». Там свобода, веселощі, рівноправ’я б’є через край. Росіяни, історію яким вигадала німкеня Катерина «Велика», завжди намагалися спотворити і применшити велич інших народів. Звідси нав’язування своєї мови, своєї культури, своїх традицій. Саме нав’язування. Найчастіше силове. При ігноруванні того очевидного факту, що культура та історія багатьох інших народів набагато багатші та величніші.

У Херсоні знайшли дитячу камеру тортур

Звідси й спроби знищувати цвіт, еліту інших націй. Азербайджанцям та українцям це чудово відомо. Звідси й спроби поставити себе вище за інших. Не виходило у випадку з Україною. Динамо Київ-найкраща і найтитулованіша команда в історії СРСР. Три володарі «Золотого м’яча» – українці. У росіян лише Яшин. Росіяни не мали боксерів рівня братів Кличків. Росіяни окропом під себе ходили після перемоги Руслани на Євробаченні. Ще й тому, що вона заспівала українською. Наразі вони істерили через чергову перемогу українського гурту на євросонгу з піснею «Стефанія». При цьому все найкраще на російській естраді – це українці. Росіяни – це Бузова обох статей.

Список можна продовжувати ще довго. Але зміст зрозумілий і так. У ньому пояснення політики Голодомору. У ньому ж пояснення причин нинішньої війни росіян проти України. З її фактами усвідомленого знищення мирного населення, вбивствами дітей, згвалтуваннями жінок за благословення на все це батьків і дружин російських варварів. У ньому і радість щодо смерті, руйнувань, що несе Росія, що ллється з екранів телеканалів РФ. І підтримка 80 відсотками населення Росії Путіна, який розв’язав війну-звідти ж.

«Можем повторіть» — про звірства російських солдат під час Другої світової війни

Тож Україна переможе. Вона просто не має виходу. Її поразка у війні- це не втрата земель, а втрата самих себе. І обов’язок кожної порядної людини в будь-якій країні світу – допомогти Україні та українцям. Саме тому, що заздрість росіяни відчувають до всіх.

(С) Акпер Гасанов, азербайджанський журналіст. переклад ukrmir.info


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
69 queries in 0,286 seconds.