Чому люди на РФ такі жорстокі? Питання риторичне, але…

1090

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

В Северодвінську жінка замордувала на смерть кота своєї свекрухи.

Чому люди на РФ такі жорстокі? Питання риторичне, але...

Мешканців Архангельської області шокувало відео з тортурами кота, що днями розлетілися по соцмережах. Над твариною, як виявилося, знущалася мати трьох дітей з Северодвінська і її співмешканець. Моторошні ролики викладалися на їх сторінки у «ВКонтакте».

Як стало відомо 29.RU з власних джерел, жорстокість до тварини вона проявляла на зло матері свого співмешканця — саме їй належав рудий кіт Кузя. На відео жінка звинувачувала господиню Кузі в надмірній любові до кота і в поганому ставленні до неї і її дітей.

Людям со слабой психикой даже не открывать. Из жизни упырей (18+)

Відомо також, що тварину викрали, тиждень мордували, а потім убили. На камеру знімали, як кота б’ють по мордочці, виривають йому вуса, припікають ніс. Самі шкуродери написали, що проткнули тварині ніс наскрізь, зламали лапи і хвіст. У зйомках відео зі знущаннями брав участь і співмешканець северодвінки, він також ділився роликами в соцмережах (проте на сьогодні їх там вже немає).

Нам вдалося зв’язатися з одним із знайомих жінки, яка знущалася над котом. Вона розповіла, що у тої є проблеми з алкоголем.

— Що про неї сказати, це питуща людина. Цим, напевно, все сказано. Раніше була творча натура: писала вірші, пісні. А потім вона пішла в загули, і ми перестали з нею спілкуватися. А вчора я дізналася всю цю страшну історію з котом. Я не відразу повірила в це. Кота шалено шкода, — розповіла співрозмовниця 29.RU.

Терористи з росії і їх холуї з Донбасу знущаються над тілом вбитого Героя. Відео 18+

Двоє старших дітей багатодітної северодвінки з нею не живуть: їх зараз виховує батько, хоча офіційно вона не позбавлена ​​батьківських прав. Про це розповів чоловік, близький до сім’ї. Третя дитина — це дочка від співмешканця. Чи була дівчинка свідком сцен жорстокості — точно не відомо…


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
81 queries in 0,257 seconds.