Будьмо пильні (звернення волонтерки до військових)

705
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 374
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 27
  •  
  •  

Будьмо пильні: Це пише небайдужа українка з русифікованого, сепарського міста Одещини, де є багато військових частин. Волонтерка, яка з перших днів війни і по сей день допомагає нашим військовим на передовій. Без будь-якого піару чи політичних гасл. Саме українська громада, яку створювала пані Інна в складному регіоні, займалася справами церкви УПЦ Київського патріархату і отче Михайло з цієї громади є капеланом в нашому війську. Я це кажу для того, що людина знає ситуацію внутрішньо, знає які вкиди поширюються серед наших військових і чим загрожує країні інформаційна війна і ставка кремля на своїх кандидатів, – Олег Леусенко

Будьмо пильні (звернення волонтерки до військових)

Друзі мої, дуже важливі речі маю сказати, бо не дають мені спокою думки деякі вже досить давно. Сьогодні прочитала допис Павла Нуса про безальтернативність вибору . Тільки Петро Порошенко і крапка, погоджуюсь абсолютно, як і всі ви. Але є один момент. Павло пише про наших військових, можливо він знає більше, ніж я, але все ж поділюся своїми думками. Як не боляче то казати, але дуже багато наших військових чомусь хворіють на “зраду” і тому мої слова зараз саме до них.

Друзі наші, військові, ви маєте зрозуміти, що гостра фаза війни росії проти України зараз змістилася з передової в інфопростір і тому ми, українці потребуємо захисту саме з цього напрямку, а він якраз незахищений, неприкритий вами. Навпаки багато хто з вас, військових, вражений ворожою пропагандою і автоматом топить проти влади, проти Порошенка, навіть не розуміючи, що це не проти них ,а проти нас, українських жінок, дітей, літніх людей, простого українського народу йде російська пропаганда. І не важливо кого там зараз путінська гебня рядить нам в президенти; тимошенко, садового, зеленського, все одно за ними стоїть путін.

Сокровенные мысли россиян

І якщо ви, браття-воїни не зрозумієте того, то марні були всі втрати на війні, марно проливалась ваша кров, марно втрачали матері діточок своїх, а люди покинувши житло своє блукають Україною , очікуючи звільнення своїх домівок. Якщо ви всі , як один не станете стіною за нашого президента Порошенка, не дасте гідний і останній бій за Україну, то втратимо все і назавжди. Запам”ятайте це і знайте- майбутнє України, вашої родини, в ваших руках. Зосталося обмаль часу, тому киньте всі свої сили, свій час, свій розум, свою енергію на підтримку нашого Головнокомандувача Петра Порошенка . Дайте останній переможний бій за Україну!

Inna Turenko для #Я_Підтримую_Президента

Сократите расходы на освещение квартиры или дома на 87%


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
85 queries in 0,875 seconds.