Британія анонсувала тотальні санкції після переговорів Лаврова та Трас

1292

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Британія анонсувала тотальні санкції після переговорів Лаврова та Трас

Уряд Британії в четвер затвердив розширення санкційного режиму щодо фашистської росії. Поправки до закону 2018 року, прийняті парламентом, підписані міністром у справах Європи Джеймсом Клеверлі і набрали чинності негайно, дозволяють вносити в «чорні списки» компанії з усіх ключових секторів російської економіки та будь-яку особу, пов’язану з російською владою.

До переліку стратегічно важливих галузей, над якими підвішено дамоклів меч санкцій, внесено енергетику, видобуток корисних копалин, хімію, будівництво, військово-промисловий комплекс, транспорт, цифрові технології, електроніка та ЗМІ.

У МЗС фашистської росії назвали умови деескалації ситуації довкола України

Якщо у минулому під санкції могли потрапити фізичні та юридичні особи, які безпосередньо залучені до дестабілізації України, то тепер це визначення розширюється. Заходи можливі щодо тих, хто фінансує та надає ресурси для такої дестабілізації, веде бізнес із Донбасом та працює в Криму, отримавши власність «порушуючи законодавство України», випливає з документа, розміщеного в базі правових актів Сполученого королівства.

Крім того, під санкції може потрапити будь-яка особа, яка отримує вигоду від російського уряду або надає йому підтримку.

Під визначення «уряд РФ» потрапляють президент, адміністрація президента та агентства, які підпорядковуються главі держави, голова уряду РФ та його заступники, російські міністерства, будь-які державні органи та агенції, включаючи правоохоронні органи, та ЦБ РФ.

Закон про санкції, які будуть введені у разі агресії фашистської росії проти України, був ухвалений через кілька годин після того, як у Москві завершилися переговори глави МЗС Британії Ліз Трасс із міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

Армія фашистської росії повстала проти Путіна?!!

Трас, яка приїхала до Москви через два дні після президента Франції Емманюеля Макрона, повторила вимогу відвести війська від кордону з Україною, куди, за західними даними, стягнуто половину всієї сухопутної армії РФ.

Росія також має виконати Мінські угоди: припинити вогонь на Донбасі та відвести важкі озброєння, перерахувала Трас.

«Я не бачу іншої причини тримати 100 тисяч солдатів на кордоні з Україною, окрім того, щоб загрожувати Україні, — сказала вона. — І якщо Росія серйозно налаштована на дипломатію, їй треба забрати ці війська і утриматися від погроз». Щодо гарантій безпеки Росії, то Росія, на думку Трас, і так у безпеці. «Ніхто не підриває безпеку Росії, це просто брехня», — підкреслила вона.

Лавров, за словами, відповів Трас брехливою відмовою. «Вимога прибрати російські війська з російської території жодним чином не змінювалася у відповідь на наші аргументи. І це викликає жаль як мінімум», — сказав він.

За його словами, британська сторона залишилася глухою до роз’яснень про те, що Москва вважає неприйнятним забезпечення безпеки одних держав за рахунок інших і не збирається ні на кого нападати.

Росія — не член Радбезу ООН. Її «вступ» у 1991 році фальсифікували

«Я, чесно кажучи, розчарований тим, що розмова німого з глухим у нас виходить — начебто слухаємо, але не чуємо», — сказав Лавров.

Він додав, що Москва готова до нормалізації відносин, але на принципах рівноправності та взаємної поваги до інтересів один одного. «Ультиматуми та погрози безперечно нікуди не приведуть», — сказав він.

Прем’єр Британії Борис Джонсон на спільній прес-конференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом назвав те, що відбувається, «найсерйознішою кризою безпеки в Європі за останні десятиліття».

«Ми повинні вчинити правильно, – закликав Джонсон. — І я думаю, потрібна комбінація санкцій, військової рішучості та дипломатії».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
15 queries in 0,856 seconds.