Богдан Карпенко: Важливо! Обов’язково до розповсюдження

1305

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Якщо коротко описати ситуацію, яку бачу по моніторингу соцмереж: група давно відомих і добре підготовлених провокаторів, яка зібрала навколо себе аудиторію ретранслюючи популізм, активно провокує владу на силові дії, прикриваючись волонтерами, ветеранами, добровольцями, котрі, в силу активного зомбування лютим популізмом, маніпуляціями, відвертою брехнею, не здатні рахувати далі, ніж на крок уперед, і не бачать абсолютну пагубність власних дій.

63-х летнего ученого — религиоведа террористы держат в тюрьме

Богдан Карпенко Важливо! Обов’язково до розповсюдження


Станом на сьогодні, прихильникам даних провокаторів надійно внесли у голови, що «головний ворог не у Москві, а у Києві», і що «терористичні війська у ОРДЛО знаходяться не через підтримку збоку армії РФ, та техніки РФ, а через контрабанду, бізнес олігархів». Тобто, у таких людей цілком і повністю відключене розуміння реальної ситуації, і створена картина внутрішнього конфлікту, де відсутній Кремль, як агресор.

Благодарность всем откликнувшимся от Волонтерского Братства Украины

Спроби пояснити зазомбованим провокаторами українцям, що їх зараз використовують для руйнування країни, призводять виключно до різкої агресії з боку зазомбованих маніпуляціями, криками про «інфотітушок», проклинаннями, погрозами «вішати порохоботів», «відправляти порохоботів на підвал» тощо.

К референдуму в Нидерландах приложили руку фейковые «украинцы» с РФ, — NYT

Ціль провокаторів, які сьогодні представляють політичні сили Коломойського, Садового, Саакашвілі, Тимошенко: максимально розкачати любі зіткнення між зазомбованими маніпуляціями українцями, та владою, через соцмережі, та підконтрольні ЗМІ, щоб за допомогою маніпуляцій щодо даних зіткнень спробувати підняти внутрішній бунт в Україні. Дані політичні сили сподіваються прийти до влади через створену кризу (а, можливо, і мають вже домовленності з РФ).

Реальність же буде наступна: ситуацією неодмінно скористається агресор, а Захід погодиться, що легше домовитись з Росією, чим з палаючою внутрішніми протиріччями Україною. Наслідок — втрата нами незалежності.

Богдан Карпенко


Чисто для пам’яті декому… Вся правда про Семена Семенченко від бійців АТО, головного теперішнього блокувальника Донбасу (від України?)


Як економити електроенергію і чи дійсно нам потрібно стільки світла


Акция! Подсветка IllumiBowl для унитаза. Хит.
ПОСМОТРЕТЬ

Покупайте 8 штук в комплекте почти даром! Выгодно.
ПОСМОТРЕТЬ

5 штук ламп по супернизкой цене! Спешите купить!
ПОСМОТРЕТЬ

Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149629330059817


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі
:
23 queries in 1,212 seconds.