Бій продовжується

428

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Бій продовжуєтьсяОстанніми тижнями я не вилажу із судів: Маруся Звіробій, Ріфмастер, Генерал Марченко…

У дивні часи ми живемо, коли потрібен контроль за всім, що робить правоохоронна система в цьому плані. І особистий контроль активної громадськості дуже хороший інструмент проти нахабних дбр-івців, «аваківців» та решти нехороших людей.

20 грудня суд мав розглянути апеляційну скаргу дитячого кардіохірурга Юлії Кузьменка. МВС підозрює її в закладанні вибухівки під автомобіль журналіста Павла Шеремета, якого вбили влітку 2016 року. Але ми всі прекрасно знаємо, як МВС вміє «ефективно вести слідство» та звинувачувати абсолютно непричетних людей. Наразі мова буде трішки не про це.

Мої друзі, адвокати, юристи цілком можуть зі мною не погодитись, і сказати «Максиме, ти трохи неправий», вони можуть сказати, що перебувати в адміністративній будівлі, особливо в приміщенні суду, не можна. І те, що відбулось, цілком прогнозовано та виправдано. Але давайте я розповім все.

20 грудня мала бути апеляція Юлії Кузьменко. Її захист знайшов докази, факти, підготував апеляційну скаргу, щоб оскаржити арешт Юлії. Ми ж, активісти, ветерани, волонтери, друзі, зібрались в суді, щоб підтримати її. Але розгляду апеляції ніхто так і не побачив – прокурори, які висували обвинувачення, вирішили просто забити й не приїхати на суд. Вони кудись зникли. Згодом вже написали, що склад прокурорів оновили, і тому новим не встигли передати матеріали справи. Власне, через це нібито ніхто не приїхав.

Тож суд переніс розгляд апеляції на 24 грудня. Коли це прозвучало, ми сказали, що нікуди не підемо. Ми вимагали, щоб апеляцію розглянули саме сьогодні й відпустили Юлю з-під варти. Вона кардіохірург, робить операції маленьким дітям, і за час її перебування під вартою, черга на операції не зменшується. Вона тільки росте. Але хіба ж це аргумент для прокурорів, які не могли відірвати свої сідниці та приїхати на суд?
Пройшло багато часу.

З’явилась комунікація із самим Генпрокурором Рябошапкою. Депутатка «Євросолідарності» Яна Зінкевич сказала, що її знайомі депутати (серед них Михайло Бондар, теж з «Євросолідарності») їздили до Рябошапки й він пообіцяв, що прокурори будуть. Але чомусь більше години не хотів їх відправляти в суд. Потім прокурори все-таки приїхали, але сховались на якомусь із поверхів Апеляційного суду.

Українці мають бути агресивними, бо нашу державу і націю знищують

Натомість підтягнулись ще спецпризначенці. Балаган тривав, дитячий кардіохірург очікував справедливого суду, голова суду був на новорічній ялинці для «суддівських», у залі ніхто не знаходив собі місця.

Невдовзі силовиків стало більше, і хлопців, які виходили покурити на вулицю, назад вже не пускали. Розпочався штурм. Спецпризначенці почали методично та не дуже люб’язно викидувати всіх із зали суду. Заламували руки, рвали футболки, просто нахабно били. У ході штурму комбату «Київської Русі» Андрію «Висота» Янченко зламали шию. Його витіснили в коридор та кинули непритомного лежати на підлозі. НЕПРИТОМНОГО. КОМБАТА. КИНУЛИ. ЛЕЖАТИ. Але це не все. Впродовж 10 хвилин «правоохоронці» не пускали до Висоти лікарів. До легендарного комбата, який усіх нас захищав, не пускали бісових лікарів.

Нас всіх витіснили, а Юлію Кузьменко зі сльозами на очах вивели із зали суди. Вона не вимагала зняти з неї всі підозри. Юля хотіла, щоб пройшов сраний суд. Щоб були прокурори, щоб її захист виступив із апеляційною скаргою, щоб вона банально не поверталась в СІЗО, а йшла допомагати дітям.

Підходили нацгвардійці. Казали «хлопці, вибачайте, такий наказ». Знаходились ті, хто служив з Висотою, питали про його стан. Просили вибрати іншу владу, тому що стомились виконувати «ці дикі накази».
Вчора в Юлії Кузьменко нахабно забрали можливість оскаржити свій арешт. Зате ми отримали чергове підтвердження, що правосуддя у нас відсутнє. І треба думати, як з цим жити.

Позитивчику вам зранку. «Слуги урода» програють на виборах в ОТГ

Що ми можемо робити? Групуватись, миритись, допомагати один одному. Це найкраще, що вигадало людство проти карального правосуддя. Завтра можуть вказати на вас, а Арсену Борисичу привезуть ниток, щоб зшити справу. І якийсь ватний суддя просто закриває вас на кілька років. Тому єднаймось, щоб лупати сю йо**ну скелю. Якщо ви це читаєте, ви і є спротив.

Велика подяка всім, хто був на суді та підтримував Юлю – волонтерам, активістам, ветеранам, депутатам Зінкевич та Бондар з ЄС.

Діжечко Максим, радник партії ДемСокира з питань комунікації.Звертаюсь до всіх хто має добру волю, наш харківський волонтер у важкій хворобі потребує допомоги!

— Приватбанк — 4149629330059817

— Monobank — 4441114422462422

— тел. — 096 212 02 68

подробиці — https://oleg-leusenko.livejournal.com/11898989.html:
22 queries in 1,031 seconds.