Берлін: чоловіка, який ногою зіштовхнув жінку зі сходів, ув’язнили (відео)

496
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 5
  •  
  •  

Минулорічне відео з камери спостереження із метро Берліна, де невідомий чоловік зіштовхує зі сходів жінку, шокувало німців і стало вірусним.

Чоловіка, який скоїв напад на Германнштрассе, раніше заарештували, а тепер ув’язнили на два роки та 11 місяців за те, що завдав важких тілесних ушкоджень жінці.

Потерпіла зламала руку і вдарилася головою.

Нападнику 28 років, за національністю він болгар. Він заявляв, що не пам’ятає цей інцидент, але визнав, що на відео – він.
Під час судового розгляду жінка засвідчила, що спочатку вдарилася головою, після того, як її зіштовхнули, і приземлилася обличчям. Вона сказала, що мучилася протягом декількох місяців після нападу і уникала контактів із зовнішнім світом.

На відео нападник був із трьома іншими чоловіками.

Тримаючи у руці пляшку та сигарету, він підкрадається до жінки ззаду, а потім ногою зіштовхує її сходами вниз. Пізніше нападник йде з місця інциденту, і робить сигаретну тягу на ходу.

Інцидент стався у жовтні, але відео оприлюднили у грудні. Чоловіка заарештували, після того, як упізнали його, коли він прибув до Берліна на автобусі з Франції.

Нападника знають як Свєтослава С, прізвище якого не оприлюднили згідно з німецькими законами про конфіденційність. У Болгарії його знали, як злочинця, якого вже засуджували. Також відомо, що раніше він отримав травму мозку внаслідок автокатастрофи.

Вирок був би довшим, але експерт у психіатрії стверджував, що зловмисник має травму головного мозку, а також зловживав алкоголем та наркотиками.

Поділитись
новиною


Сильний вибух на підстанції в Томську 6.7.2017

 

Америка возвращает себе статус энергетической державы

 

Обезьяно-люди Сталина


Допомога сайту.

Приват Банк – 4149605466065448
Приват Банк «$» – 4731185610262476
Альфа Банк – 5355571192082873
———————————–
WebMoney

.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,864 seconds.