Баба Юля чкурнула у Відень – до Фірташа

527
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 336
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 9
  • 3
  •  

Як добре, що українці (а не лише депутати зі своїми диппаспортами) завдяки безвізу можуть вільно подорожувати до Європи. Ось такі два фото мені скинули колеги, яким пофортунило на Різдво вилетіти до Австрії, а дорогою побачити нашу Юлію Володимирівну в аеропорту Відня.

Наскільки розумію, на паспортному контролі наші співгромадяни почули, що вона сказала, що сьогодні ж повернеться назад до Києва. У Відні, звісно ж, сьогодні пречудово – справжня різдвяна казка.
Але чомусь підозрюю, що нових фото Тимошенко та її супроводжуючих (один – точно Немиря) ми не побачимо на фоні різдвяних інсталяцій чи прекрасних архітектурних пам’яток, не вартує її шукати й на святковій виставі у Віденській опері.

Баба Юля чкурнула у Відень - до Фірташа
(На фото: Г.Немиря – особистий перекладач багіні, Ю.Тимошенко – багіня, О.Бутенко – начальник особистої охорони багіні і носій косметички.)

Цього разу Юлію Володимирівну знову підхопила автівка престиж-класу прямо від виходу з аеропорту й вона зникла в круговерті австрійської столиці, як один із дванадцяти стільців тещі Кіси Вороб’янінова в надрах московського вокзалу. Про дещо московське я тут натякаю не так уже й без причин, бо у Відні зараз на свята залишилося не так багато людей, які готові пожертвувати святкуваннями заради насичених переговорів.

Один з них – відомий одіозний олігарх Дмитро Фірташ, власник “Інтера” партнер Сергія Льовочкіна, Юрія Бойка, а віднедавна ще й Віктора Медведчука (кума Путіна, який, як відомо, царствує якраз на Москві).
Так от, машина, яка підхопила Тимошенко і її компаньйонів, дуже вже нагадує ту. яку минулого разу за нею присилав саме Фірташ.

Баба Юля чкурнула у Відень - до ФірташаА другою особою, яка може наплювати на Різдво, є не менш відомий корупціонер-утікач Онищенко.
Якраз за цю інформацію я не беруся підтверджувати, бо вона аж ніяк не є доказаною, але ніби саме його недавно помітили в тому самому аеропорту Відня.
Чи є в Онищенка інтерес до Тимошенко? Навіть дуже.
В Європі його все сильніше припікає загроза серйозного процесу, в якому можуть появитися не лише українські епізоди. А втікати поки нема куди.
Тут справа відкрита й камера чекає. Тому треба шукати підтримки в когось з гіпотетичнихт переможців на наступних виборах.
Що може дати Тимошенко Онищенку?
Зрозуміло – зняття звинувачень.
Що піде в зворотному напрямку?
Ешелони бруду на Порошенка.
Нагадаю, після втечі від українського правосуддя, Онищенко якийсь час перебував у Москві, звідки й почався слід його фейкових звинувачень і “плівок”.

Тож чекаємо продовження.
Нових грошенят від Фірташа, а значить активізації рекламної кампанії.
А ще, ймовірно, нових епізодів на плівках, які чомусь сам Онтщенко жодним слідчим передати не відважується.
Отаке в декого Різдво…
(с)
____________
Чекаємо на журналістські розслідування журнашлюх типа Ткача з його “Схемами” і т.д. про цю поїздку та витрачені на неї кошти, яких в Тимошенко, як відомо, “немає”.

Тарас Чорновіл


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
64 queries in 0,971 seconds.