Асиметрична стратегія ЗСУ проти агресора — це сучасна війна

1484

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Коли Давид зрозумів, як здолати Голіафа — відбулася Велика Перемога.

Якщо одна з провідних газет світу The Washington Post нахвалює Збройні Сили України, то це реально підтверджується на полях боїв — українські вояки показують усьому світу, як лупцювати «голіафів» рф.

Використання усіх можливих асиметричних методів ведення війни — цілком претендує на провідну стратегію оборони України. Більше того, схоже, що ЗСУ цю ж стратегію закладає для контрнаступальних операцій.

Гнучкість та шалена кооперація на полі бою між технологіями, наявним озброєнням й творчий підхід ЗСУ вже викликають заздрість та захоплення у військовиків-професіоналів світу.

І, власне, йдеться не лише про вояків НАТО. Не зводить очей з битви за Україну також Китай. Найбільший та найвеличніший сусід рф — у всякому разі так про себе думає цей «сусід».

Пропонуємо ознайомитися лише з одним ноу-хау ЗСУ, котре насправді є відомою з сивої давнини елементарною військовою хитрістю — тобто муляжами. https://glavcom.ua/news/the-washington-post-zsu-znajshli-sposib-jak-zmusiti-rashistiv-vitrachati-raketi-marno-871775.html

На ілюстрації — знамениті HIMARS. Ворог, безсилий дістати до цієї зброї — ганяється вже за привидами.

Слава ЗСУ! Героям Слава!:
21 queries in 1,489 seconds.