Арахамія продовжує відпрацьовувати ротом кремлівські срібляники

1260

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Арахамія продовжує відпрацьовувати ротом кремлівські срібляники

Арахамія оприлюднив висновки парламентської ТСК — Україна сама підірвала свої склади з бояприпасами, російські диверсанти тут ні до чого: «Всі ми пам’ятаємо версію про атаку російського безпілотника, яку активно підтримував тодішній Генпрокурор і Головний військовий прокурор. Ви здивуєтеся, але СБУ досі на ній наполягає… Але проти цієї версії свідчать два факти. …Зрозуміло, що закласти стільки кумулятивно-фугасних зарядів неможливо так, щоб це ніхто не побачив. При цьому, їх встановлення потребує спеціальних знань та навичків. Це дає підстави припускати, що все робилося в умовах очевидності для військовослужбовців частини і не за один день. Але в матеріалах справи цього немає, а ті, хто вели розслідування, за дивним збігом обставин, після цього отримали підвищення по службі».

Вони переконують, що російські диверсанти зазвичай підривають тільки один фугас — а якщо фугасів вибухнуло з десяток, то це могли зробити тільки самі українці. Цікаво, це вони консультувались з агентами ФСБ: «То скільки, кажете, ви зазвичай підриваєте?» — чи просто феноменальна дедукція?

Арахамия зовет сторонников Зеленского выйти на улицы в защиту обиженного преЗЕдента

Заголовки в руссо-ЗМІ «Арахамия заявил, что Россия непричастна к взрывам» з’явились буквально за годину після брифінгу.

Практичн омоментально до інформаційної хвилі підключився Медведчук: «Несмотря на очевидные выводы экспертов, которые были известны уже в первые дни расследования, генеральный прокурор Юрий Луценко и Служба безопасности Украины во главе с председателем СБУ Василием Грицаком, вводя в заблуждение следствие, пытаясь умышленно скрыть реальных преступников, направляя следствие по ложному пути и фактически покрывая исполнителей и организаторов этого преступления, тиражировали версию о якобы российском беспилотнике, несостоятельность которой также установлена комиссией. …Преступно организованный характер таких действий, как и наличие преступного умысла, является очевидным и бесспорным. Грицак и Луценко, как и другие виновные лица, должны понести уголовную ответственность».

Арахамія публічно поставив під сумнів звіти наших військових

Тобто, Арахамія виступив інструментом Кремля і відпрацював на підтанцьовці в Медведчука? Що далі? Посадять українських офіцерів, знов кинуть за ґрати Луценка, а Кремлю скерують ноту з офіційними вибаченнями?

Це вже не боротьба з політичними опонентами і «попередниками» — оце вже точно тягне на державну зраду…

Alex Golobuckij


Загрузка…:
22 queries in 1,142 seconds.