Фото: Факти ICTV

Росія назвала причину, чому не починатиме перемовини з Україною

Американське видання Washington Post нещодавно опублікувало статтю, у якій ідеться про причини, через які РФ не сяде за стіл перемовин із Києвом. Одна з головних умов – це повернення під контроль Курської області, де наразі знаходяться українські війська.

Нагадуємо, на днях повідомлялось, що з 1 грудня процедура видачі броней від мобілізації дещо змінюється. Про це розповів віце-прем’єр-міністр із цифрової трансформації. З початку зими відстрочки від призиву оформлюватимуться виключно через портал «Дія».

Спочатку треба повернути Курщину, а потім починати переговори – позиція Кремля

Згідно даних Washington Post, після контрнаступу в серпні ЗСУ все ще утримують під контролем Курську область, хоча й втратили приблизно половину того, що завоювали, коли зайшли на територію РФ. На минулому тижні російські війська почали черговий контрнаступ у цьому регіоні. Вони підключиои до воєнних дій не менше 10 тис. солдат КНДР. Проте, військові РФ не мають успіху і не можуть витиснути українські загони з Курщини.

Головний редактор російського видання «Незалежна газета» зазначив, що Путін не бажає, щоб Курськ разом з  довколишніми населеними пунктами став чимось на зразок розмінної монети у переговорах із Києвом. Отже, допоки частину російської території контролюють ЗСУ, він не сідатиме за стіл перемовин. 

Фото: SUD.ua

З 1 грудня бронювання працівників відбуватиметься по-новому: до чого готуватись

Фото: LSM

Як удари ЗСУ по Росії вплинуть на хід війни – думка аналітиків ISW

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *