ЄС заявив про серйозні порушення на виборах в Держдуму

1077

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

І ні слова від європейських політичних імпотентів про кричуще беззаконня в тому, що у виборах примусово брали участь мешканці окупованих Криму та ОРДЛо…

ЄС заявив про серйозні порушення на виборах в Держдуму

Євросоюз отримав інформацію про серйозні порушення на виборах в Державну думу фашистської росії, що відбулися 17-19 вересня. Про це йдеться в заяві, опублікованому в понеділок від імені голови дипломатії ЄС Жозепа Борреля.

Атака на опозиційних політиків, організації громадянського суспільства та незалежні засоби масової інформації призвела до того, що російським виборцям були обмежені як можливість вибору, так і можливість отримувати точну інформацію про кандидатів, говориться в заяві.

Держдума РФ нелегітимна, її не визнає цивілізований світ

До того ж, вибори пройшли без спостерігачів від ОБСЄ, так як Росія висунула жорсткі умови за розміром і форматом місії.

Незалежна моніторингова група «Голос» зафіксувала понад 5 тисяч можливих порушень на виборчих дільницях по всій країні — удвічі більше, ніж на попередніх виборах п’ять років тому.

«Ситуація погіршилася в порівнянні з 2016 роком», — сказав Bloomberg співголова «Голосу» Георгій Мелконьянц: позначилося в тому числі триденне голосування, ускладнюючи роботу спостерігачів.

На Росії підведені підсумки демократичних виборів

Під час голосування зафіксовані напади на спостерігачів, видача виборцям ручок зі зникаючим чорнилом, відключення камер спостереження на виборчих дільницях. Увечері 19 вересня на багатьох дільницях були припинені підрахунки голосів після дзвінків з територіальних виборчих комісій. У Чебоксарах голова комісії навіть з’їв реєстр зі списком для надомного голосування, щоб приховати порушення.

«Вибори пройшли в атмосфері залякування критиків і незалежних голосів», — заявив офіційний представник ЄС Петер Стано на брифінгу в понеділок. Він додав, що інформація про порушення була отримана з «незалежних і достовірних джерел».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422Поділитись з друзями


:
22 queries in 0,987 seconds.