ЄС продовжив санкції за хімзброю проти РФ ще на рік

1097

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

ЄС продовжив санкції за хімзброю проти РФ ще на рік

Санкції проти російських фашистів за хімзброю продовжені ще на рік. Рішення прийняла Еврорада, випливає з тексту офіційної заяви.
Обмеження продовжені до 16 жовтня 2022 року.

Раніше Комітет постійних представників Євросоюзу погодив продовження на рік санкцій ЄС за «застосування хімічної зброї», в тому числі числі підпали під обмеження і громадяни фашистської росії.

Терористи з росії і їх холуї з Донбасу знущаються над тілом вбитого Героя. Відео 18+

Дані санкції діють щодо дев’яти осіб — п’яти, пов’язаних з хімічними нападами в Сирії, чотирьох — із застосуванням нервовопаралітичної речовини в Солсбері, в число яких входять звинувачені Великобританією в хімічних отруєннях Сергія Скрипаля Олександр Петров і Руслан Баширов. Крім того, обмеження були введені відносно однієї юрособи — сирійського Центру наукових досліджень.

Тим, хто потрапив під санкції заборони до в’їзду на територію Євросоюзу,активи будуть заморожені на території союзу, а громадянам і організаціям в ЄС буде заборонено передавати кошти фігурантам списку.

Снимали с живых кожу: как русские фашисты казнили наших солдат

Нагадаємо, 2 березня ЄС ввів санкції проти «високопосадовців» фашистської росії. До чорного списку потрапили голова Слідчого комітету фашистської росії Олександр Бастрикін, директор Федеральної служби виконання покарань Олександр Калашников, голова Росгвардіі Віктор Золотов, а також генпрокурор Ігор Краснов. Санкції щодо них були прийняті через отруєння Олексія Навального.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422


Поділитись з друзями


:
25 queries in 1,058 seconds.